Wydarzenia

POWRÓT DO WSZYSTKICH AKTUALNOŚCI

13 lutego 2023

Rusza Akademia Przywództwa / warsztaty dla menedżerów

Wyznaczanie i rozlicznie celów jest jedną z kluczowych umiejętności menedżerów. Zapraszamy 3 marca w godz. 10.00-14.00 na trening menedżerski „Wybierz się w podróż ze swoim celem”. Warsztaty poprowadzą Alicja Komander i Beata Kosińska z Akademickiego Biura Karier Uniwersytetu Szczecińskiego.  Koszt udziału w warsztatach to 249 zł netto za osobę.

Najważniejszy jest cel. To on definiuje wszystkie działania i sprawia, że trzymamy się kursu. Bez dobrze wyznaczonego celu nasza organizacja może dryfować po morzu działań i nigdy nie dopłynąć  do żadnego portu. Czy można tak funkcjonować? Można, ale trzeba liczyć na cud :)     

W czasie warsztatów odbędziemy niezwykłą podróż z wykorzystaniem coachingowej gry „Podróż Bohatera” – będzie to spotkanie pełne refleksji i metafor. Koncepcja gry, inspirowana jest monomitem Josepha Campbella „Bohater o tysiącu twarzach”, natomiast konwencja gry jest oparta na coachingowym modelu TGROW. Głównym założeniem Podróży Bohatera jest wsparcie graczy w wyznaczaniu i osiąganiu istotnych dla nich celów, przechodzeniu transformacji i zmiany.

Te warsztaty są dla Ciebie, jeżeli potrzebujesz:

  • Zdefiniować swoje cele w dowolnie wybranym obszarze
  • Sprawdzić czego potrzebujesz, aby je osiągnąć.
  • Zrewidować zasoby potrzebne do realizacji celów i zamierzeń
  • Określić przeszkody na drodze do celu
  • Znaleźć źródło swojej motywacji
  • Wzmocnić odporność psychiczną
  • Sprawić, aby Twój zespół współpracował i skutecznie się komunikował

Warsztaty poprowadzą:

Alicja Komander – doradca zawodowy, trener, coach. Od dawna pracuje z osobami, które potrzebują wsparcia w planowaniu kariery zawodowej, w procesie podejmowania decyzji, zarówno zawodowych, jak i życiowych, mających bezpośredni wpływ na siebie nawzajem, a co za tym idzie w godzeniu tych obszarów. Prywatnie uwielbia jazdę na nartach i podróże.

Beata Kosińska - doradca zawodowy, trener. Od kilku lat pracuje z osobami poszukującymi wsparcia w planowaniu kariery zawodowej. Podczas spotkań indywidualnych z nową energią podchodzi do każdego z osobna, a podczas warsztatów daje z siebie wszystko. Prywatnie jest niepoprawną artystką dłubiącą linoryty, fanką kryminałów, matką dwójki dzieci oraz posiadaczką dwóch psów i dwóch kotów.


Zapisz się na warsztaty „Wybierz się w podróż ze swoim celem” do 1 marca 2023.

*
*
*
*
*
*
*
*
*

Warsztaty odbędą się w sali Java (2.23) w budynku F3.

Ilość miejsc jest ograniczona do 12.

Zgłoszenie zostanie potweirdzone wiadomością e-mail od Technoparku.