pl gb

Oferty pracy

/ [Digital Investment Support] Marketing Specialist – Junior/Mid

Marketing Specialist – Junior/Mid

Do firmy Digital Investment Support sp. z o.o. Poszukujemy młodych, kreatywnych osób, chcących doskonalić swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie w zakresie marketingu internetowego.

Zakres obowiązków:

  • Redagowanie tekstów i prowadzenie bloga;
  • Przygotowanie treści w social media i na potrzeby kampanii reklamowych (Facebook Ads, Google Ads);
  • Przygotowywanie contentu i architektury treści pod projekty graficzne oraz projekty stron www;
  • Prowadzenie komunikacji z odbiorcami w porozumieniu z analitykami;
  • Przygotowywanie scenariuszy i konspektów do filmów wideo, podcastów we współpracy z analitykami;
  • Przygotowywanie i wysyłka maili (Salesmanago);
  • Tworzenie FAQ serwisu, regulaminów, powiadomień;
  • Tworzenie contentu na stronach projektów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w copywritingu (blog/web, social media, reklama);
  • Znajomość zasad komunikacji w Internecie, szczególnie w mediach społecznościowych;
  • Wiedzę o zarządzaniu contentem w kampaniach Google Ads, Facebook Ads i w komunikacji mailingowej;
  • Podstawowa wiedza na temat rynków finansowych lub chęć zdobycia wiedzy na ten temat.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole,
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego oraz kontakt z doświadczonymi specjalistami,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Uczestniczenie w ciekawych projektach umożliwiających ciągły rozwój i doskonalenie zawodowe,
  • Przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy,
  • Pracę w pełnym wymiarze godzinowym,
  • Umowę o pracę/umowę zlecenie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: info@di-support.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę Digital Investment Support Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Cyfrowa 6 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji, proszę o dostarczenie dodatkowo drugiej zgody o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę Digital Investment Support Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Cyfrowa 6 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Kontakt:
DIGITAL INVESTMENT SUPPORT Sp. z o.o.
Cyfrowa 6, 71-441 Szczecin

www.targeto.pl