Wydarzenia
11 października 2021

III Ogólnopolski Konwent Informatyków i Administracji

POWRÓT DO WSZYSTKICH AKTUALNOŚCI

W dobie pandemii polscy urzędnicy przygotowują się do obsługi nowoczesnych systemów IT mających usprawnić pracę administracji i ułatwić obywatelom załatwianie urzędowych spraw. O wyzwaniach z tym związanych rozmawiać będą uczestnicy tegorocznego III Ogólnopolskiego Konwentu Informatyków i Administracji, który odbędzie się w dniach 13-14 października 2021 r. w Hotelu Kolumna Park w Przygoniu. Dla chętnych przygotowaliśmy także możliwość udziału online

W dobie pandemii polscy urzędnicy przygotowują się do obsługi nowoczesnych systemów IT mających usprawnić pracę administracji i ułatwić obywatelom załatwianie urzędowych spraw. O wyzwaniach z tym związanych rozmawiać będą uczestnicy tegorocznego III Ogólnopolskiego Konwentu Informatyków i Administracji, który odbędzie się w dniach 13-14 października 2021 r. w Hotelu Kolumna Park w Przygoniu.

Konwenty informatyków i pracowników administracji organizowane przez Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny – Technopark Pomerania odbywają się corocznie w 9 województwach już od 16 lat. W tym roku jednak, ze względu na trwającą pandemię, zmienia się formuła konferencji – odbędzie się jeden Ogólnopolski Konwent Informatyków i Administracji.

Konwenty są wsparciem dla samorządowych informatyków, służą podnoszeniu poziomu ich wiedzy oraz integracji środowiska odpowiedzialnego za rozwój e-administracji. Technopark Pomerania doradza polskim samorządom w realizacji projektów rozwijających ich systemy i sieci informatyczne. Wspiera instytucje i firmy w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na projekty IT, a także rozwija kompetencje samorządowych specjalistów IT oraz ich współpracę z biznesem poprzez organizację specjalistycznych szkoleń, audytów bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych oraz konwentów informatyków i administracji. Technopark jest także kluczową dla Szczecina i regionu organizacją wspierającą rozwój firm IT. Dzięki nowoczesnej i rozbudowywanej infrastrukturze oraz kompleksowym programom wsparcia, w parku tworzone są najlepsze warunki dla ich dynamicznego rozwoju.

Wszystkie informacje o konwencie - program i zapisy znajdują się na stronie konwent.spnt.pl/