Wydarzenia

kontakt

nasz zespół

 

prezes zarządu

Andrzej Feterowski
email: afeterow@spnt.pl
tel.: 91 85 22 911

dział obsługi i inwestycji

Dorota Batogowska
Menedżer Działu Obsługi i Inwestycji
email: dbatogowska@spnt.pl
tel.: 91 85 22 916

Marta Czerwińska
Menedżer ds. administracji i projektów / Sekretariat / Biuro wirtualne
email: mczerwinska@spnt.pl
tel.: 91 85 22 958 / 91 85 22 911

Anna Pawłusiewicz
Menedżer ds. organizacyjnych - Prokurent
email: apawlusiewicz@spnt.pl
tel.: 91 85 22 914

Ewa Maćkowiak
Menedżer ds. infrastr.admin. i obsługi najemców 
email: emackowiak@spnt.pl
tel.: 91 85 22 932

Katarzyna Buczek
Menedżer ds. obsługi Najemców
email: kbuczek@spnt.pl
tel.: 91 85 22 923

Wanda Sikorska
Menedżer ds. Finansowych
email: wsikorska@spnt.pl
tel.: 91 85 22 925

Paulina Batogowska
Menedżer ds. obsługi klientów
email: paulinab@spnt.pl
tel.: 91 85 22 922

IN-Plus Biuro Audytorsko-Rachunkowe
email: biuro@inplus.szczecin.pl
tel.: 91 488 93 27

Kancelaria Radcy Prawnego
Grażyna Królak
Obsługa prawna
email: gkrolak@gazeta.pl
tel.: 606 603 999

dział projektów

Katarzyna Wiśniewska-Kwaśnik
Menedżer Działu Projektów
email: kwisniewska@spnt.pl
tel.: 91 85 22 918

Jolanta Balicka
Menedżer projektów
email: jbalicka@spnt.pl
tel.: 91 85 22 927

Justyna Dacewicz 
Menedżer Projektów
email: jdacewicz@spnt.pl
tel.: 91 85 22 926

Jakub Gibowski
Specjalista ds. marketingu
email: jgibowski@spnt.pl
tel.: 91 85 22 920

Monika Krupowicz - Open Mind
Obsługa Marketing&PR
email: monika@openmind.szczecin.pl
tel.: 91 489 31 90/ 602 156 993

Monika Mierzyńska – Kaczmarek
Menedżer Projektów
email: mkaczmarek@spnt.pl
tel.: 91 85 22 962

Magdalena Mikołajczak
Specjalista ds. projektów
email: mmikolajczak@spnt.pl
tel.: 91 85 22 924

Justyna Siwińska
Obsługa Marketing&PR/ Rzecznik prasowy
email: justyna@openmind.szczecin.pl
tel.: 508 557 838

Oddział Regionalny w Bydgoszczy:
Mariusz Andryszak
 / Dyrektor Oddziału Regionalnego
email: mandryszak@spnt.pl
gsm: 797 599 363
tel.: 52 569 12 55

dział infrastruktury IT

Zbigniew Krupa
Menedżer Działu Infrastruktury IT
email: zkrupa@spnt.pl
tel.: 91 85 22 919

Paweł Muszyński
Menedżer ds. administracji infrastrukturą informatyczną
email: pmuszynski@spnt.pl
tel.: 91 85 22 407

Joanna Rozlepiło
Menedżer ds. obsługi informatycznej klientów
email: jrozlepilo@spnt.pl
tel.: 91 85 22 969

Sylwia Rajczykowska
Specjalista ds. administracji infrastrukturą informatyczną
email: rajs@spnt.pl
tel.: 91 85 22 913

Damian Żurawski
Specjalista ds. infrastruktury informatycznej
email: dzurawski@spnt.pl
tel.: 91 85 22 198

Grzegorz Dzwonkowski
Specjalista ds. infrastruktury informatycznej
email: gdzwonkowski@spnt.pl
tel.: 91 85 22 954

Paweł Strzyżewski
Specjalista ds. obsługi serwisów internetowych
email: pstrzyzewski@spnt.pl
tel.: 91 85 22 929