Wydarzenia

POWRÓT DO WSZYSTKICH AKTUALNOŚCI

21 marca 2022

Polski ład. Nowelizacja

Zapraszamy na spotkanie hybrydowe dotyczące zmian wprowadzonych prze polski ład. Startujemy w piątek 6 maja o godz. 12.00 w Sali Castanea i na FB Technoparku Pomerania. Do naszej dyspozycji będą eksperci w temacie zmian prawno-podatkowych: Rafał Malujda – radca prawny, Edyta Możdżyńska ekspert ds. rachunkowości oraz Michał Małas, aplikant radcowski. Wstęp wolny

Zmiany wprowadzone w styczniu przez „Polski ład” nie były zrozumiałe dla przedsiębiorców. Od kilku tygodni trwa festiwal pytań: co, jak, gdzie, komu i ile procent.

📆Zapraszamy na spotkanie hybrydowe w piątek 6 maja w godz. 12.00-13.30 w Sali Castanea i na FB Technoparku Pomerania

▶ To drugie spotkanie dotyczące zmian, jakie wprowadził Polski Ład. Pierwsze, które odbyło się w październiku 2021r, przyniosło sporo odpowiedzi. Jeśli dalej nie jesteście czegoś pewni, albo w waszej głowie rodzą się nowe pytania, to zapraszamy do aktywnego udziału.

Ponownie naszymi prelegentami będą:

▶ Edyta Możdżyńska - audytor finansowy / eksperta ds. rachunkowości. Edyta prowadzi biuro księgowe ENM Accouting sp. z o. o. (www.enmaccounting.pl) i od kilkunastu lat zajmuje się profesjonalnym doradztwem i nowoczesną księgowością w branży IT. Od października 2021r. ma biuro na III piętrze w budynku F3 (to wielki powrót do naszych przestrzeni - wcześniej była z nami gdy istniał tylko budynek F1, a pozostałe obiekty były w budowie!)

▶ Rafał Malujda - radca prawny i rzecznik patentowy. W zakresie podatkowym koncentruje swoją działalność na wdrażaniu dostępnych ułatwień podatkowych w firmach IT (ulga B+R, IP-Box, 50% kosztów itp.) oraz kształtowaniu dokumentacji cen transferowych w grupach kapitałowych, w szczególności z kapitałem niemieckim i skandynawskim. Rafał współpracuje z nami już ponad 10 lat, a obecnie prowadzi dwie kancelarie: na III piętrze w budynku F3 oraz w Pasewalku (www.malujda.pl).

▶ Michał Małas - aplikant radcowski OIRP w Szczecinie, absolwent studiów magisterskich na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Na co dzień w pracy zajmuje się problematyką podatkową i korporacyjną, dodatkowo wspiera klientów Kancelarii Prawno–Patentowej w postępowaniach związanych z uzyskaniem praw wyłącznych (znaki towarowe, patenty) oraz postępowaniach sądowych.

🔴 Spotkanie odbędzie się w formule hybrydowej – możecie przyjść, jak za starych dobrych czasów, do sali Castanea lub obejrzeć transmisję na żywo na naszym profilu na Facebooku.

Wstęp wolny!