Wydarzenia

POWRÓT DO WSZYSTKICH AKTUALNOŚCI

16 stycznia 2023

Szczecin PHP Meetup #12 - prelekcje

Po covidowej przerwie do Technoparku wróciły spotkania Szczecin PHP Meetup. Zapraszamy do obejrzenia prelekcji z 12. edycji wydarzenia.

Szczecin PHP meetup #12 odbył się w połączonych salach Magnolia i Tilia naszego centrum konferencyjnego. Realizację i nagranie zapewnili nasi specjaliści z zespołu transmisji online. Chcesz zorganizować meetup w Technoparku? Skontaktuj się z Jakubem Gibowskim - koordynatorem wydarzeń w Technoparku - MAIL 


Rafał Szymański - Event Storming jako narzędzie znajdowania granic kontekstów

Rafał Szymański - Senior Software Developer w Tidio. Komercyjnie z branżą związany od 2014 roku. Aktualnie entuzjasta Domain Driven Design oraz Event Stormingu. Uważa, że pracę nad rozwiązaniem zawsze powinno zaczynać się od modelowania i dobrania odpowiedniego stylu architektonicznego. Zagorzały zwolennik zasady learn & share.


Krzysztof Korozej - PHP zrobione od tyłu? Backdoor, Git i hakerzy.
 

Krzysztof Korozej - na co dzień pracuje jako Product Security Engineer w Tidio. Odpowiada za bezpieczeństwo aplikacji od najwcześniejszych etapów, wdrażając procesy i kontrolki bezpieczeństwa oraz testując aplikacje w poszukiwaniu wektorów ataku. Jego background wyniesiony z Quality Assurance pozwala na szersze spojrzenie oraz włączenie elementu bezpieczeństwa aplikacji jako istotnej składowej jakości. Wielki fan i zwolennik projektów spod szyldu OWASP.


Piotr Pytko - Agregacja i analiza logów z wykorzystaniem narzędzi Big Data

Piotr Pytko - Software Developer z 13-letnim stażem w e-commerce. Obecnie w IAI łączy pracę team managera i eksperta technicznego. Fan automatyzacji i usprawniania procesów. Perfekcjonista, który zaspokaja swoją nerwicę natręctw, porządkując corowe moduły platformy. Autor aplikacji do płatności kartowych spełniającej normy PCI DSS oraz webowego narzędzia do bezpiecznego przechowywania danych wrażliwych.