Wydarzenia

POWRÓT DO WSZYSTKICH AKTUALNOŚCI

30 marca 2023

Warsztaty: sketchnoting krok po kroku

Tematem kolejnych warsztatów Akademii Przywództwa będzie sketchnoting, czyli tworzenie notatek wizualnych. Zagadnienia związane z myśleniem wizualnym przybliży uczestnikom warsztatów Anna Staśkiewicz - specjalistka w tworzeniu notatek graficznych.

Uczestnicy szkolenia poznają narzędzie, które ułatwia zapamiętywanie treści i przekazywanie informacji, pobudza kreatywność i wzmacnia koncentrację. Warsztaty odbędą się 13 kwietnia 2023 r. w godz. 8.00-16.00. Koszt udziału: 799 zł netto / osoba (w przypadku zgłoszenia większej liczby osób z jednej firmy rabat 15% na każdego uczestnika). Warunkiem organizacji warsztatów jest zgłoszenie się minimum 10 osób.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na dole strony


 

Formularz zgłoszeniowy 

*
*
*
*
*
*
*
*

Anna Staśkiewicz

Specjalizuję się w tworzeniu notatek graficznych, które w prosty i przystępny sposób wizualizują idee i procesy tak, aby ułatwić ich zapamiętanie odbiorcom.

Wykonuję zapisy graficzne (graphic recordings) w trakcie warsztatów, spotkań czy konferencji na dużym i małym formacie.

Współpracując z coachami i pomagam firmom w rozwiązywaniu problemów tworząc facylitacje graficzne.

Jestem autorką szkolenia „Sketchnoting krok po kroku”, uczestniczką wielu konferencji i spotkań związanych z myśleniem wizualnym oraz propagatorką sketchnotingu.

Uwielbiam rysować i pracować z ludźmi, bardzo ważne są dla mnie relacje. Dlatego też tak dobrze odnajduję się w obszarze myślenia wizualnego, które oferuje niezwykłe narzędzia udoskonalające komunikację międzyludzką.

W ciągu kilku ostatnich lat ukończyłam szereg szkoleń z obszaru zarządzania i coachingu managerskiego. Jestem również absolwentem szkoły trenerów Biznesu SET. Biegle mówię po angielsku, a w wolnych chwilach szlifuję mój hiszpański.

Kontakt w sprawie szkolenia:

Magdalena Mikołajczak: mmikolajczak@spnt.pl