Wydarzenia
19 października 2021

Zarządzanie „zwinne” w praktyce – Polski Ład

POWRÓT DO WSZYSTKICH AKTUALNOŚCI

Rafał Malujda – prawnik i Edyta Możdżyńska ekspert ds. rachunkowości – opowiadają o zmianach prawno-podatkowych w 2022 roku i nowym Polskim Ładzie. Termin: 27 października, godz. 10.00-11.30
Spotkanie hybrydowe: Sala Magnolia (budynek F2, sala 0.12) i transmisja live na facebook.com/technoparkpomerania

Jak możesz korzystnie rozliczać się z fiskusem w 2021 roku? Jak będą rozliczali się Twoi pracownicy? Czy faktycznie spółka z o. o., komandytowa lub komandytowo-akcyjna to najlepsze rozwiązania z perspektywy spółki i wspólników? Co z tym leasingiem?

Zmiany prawno-podatkowe 2022

Nowy Polski Ład inne zmiany prawno-podatkowe zbliżają się wielkimi krokami. Aby ułatwić Wam wejście w nową rzeczywistość 2022 roku, organizujemy dla Was - społeczności Technoparkowej – hybrydowe spotkanie, z dwójką ekspertów. To nie tylko super-specjaliści, ale także koledzy z korytarza, bo są naszymi lokatorami: 

Edyta Możdżyńska - audytor finansowy / eksperta ds. rachunkowości. Edyta prowadzi biuro księgowe ENM Accouting sp. z o. o. (www.enmaccounting.pl) i od kilkunastu lat zajmuje się profesjonalnym doradztwem i nowoczesną księgowością w branży IT. Od października 2021r. ma biuro na III piętrze w budynku F3 (to wielki powrót do naszych przestrzeni - wcześniej była z nami gdy istniał tylko budynek F1, a pozostałe obiekty były w budowie!)

Rafał Malujda - radca prawny i rzecznik patentowy. W zakresie podatkowym koncentruje swoją działalność na wdrażaniu dostępnych ułatwień podatkowych w firmach IT (ulga B+R, IP-Box, 50% kosztów itp.) oraz kształtowaniu dokumentacji cen transferowych w grupach kapitałowych, w szczególności z kapitałem niemieckim i skandynawskim. Rafał współpracuje z nami już ponad 10 lat, a obecnie prowadzi dwie kancelarie: na III piętrze w budynku F3 oraz w Pasewalku (www.malujda.pl).

Spotkanie odbędzie się w formule hybrydowej – możecie przyjść, jak za starych dobrych czasów, do sali Magnolia lub obejrzeć transmisję na żywo na naszym profilu na Facebooku. Wstęp wolny

Podsumowanie:

  • Rafał Malujda – prawnik i  Edyta Możdżyńska ekspert ds. rachunkowości – opowiadają o zmianach prawno-podatkowych w 2022 roku i nowym Polskim Ładzie.
  • Termin: 27 października, godz. 10.00-11.30
  • Spotkanie hybrydowe: Sala Magnolia (budynek F2, sala 0.12), transmisja na Facebook.com/technoparkpomerania
  • Wstęp wolny